هرمزگان
جستجو:
 
علاقه به مقام و ثروت سبب رشد نفاق در قلب خواهد شد ، همان طور كه آب باران سبب رشد گیاهان می باشد. پیامبر اعظمEnglishEnglish
/ Divan News
/
/
/
دیدار با نماینده شرق استان در مجلس شورای اسلامی
1397/05/08

در راستای افزایش سطح تعاملات با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل دیوان محاسبات هرمزگان با حجت الاسلام ذوالقدر نماینده مردم جاسک، رودان و میناب در مجلس شورای اسلامی دیدار نمود.
در ابتدای این نشست مدیرکل دیوان محاسبات استان با ارائه توضیحاتی از روند تهیه گزارش تفریغ بودجه 1396 به بیان نقاط ضعف و قوت دستگاه های اجرایی استان مندرج در گزارش تفریغ بودجه 1395 پرداخت و گفت: دیوان محاسبات به عنوان نهاد نظارتی و چشم بینای نمایندگان مجلس همواره خود را موظف و آماده پاسخگویی به نمایندگان مردم می داند و در همین راستا طی سال گذشته علاوه بر وظایف اصلی دیوان، حسابرسان این دیوان اقدام به تهیه گزارشات موضوعی متعددی نمودند تا وضعیت هرچه روشن تری از عملکرد مدیران دستگاه ها در اختیار نمایندگان استان قرار گیرد.
حجت الاسلام ذوالقدر نیز با تشکر از اقدامات و گزارشات انجام شده، گفت: تعامل و افزایش کیفیت گزارشات دیوان محاسبات در مجلس دهم با ادوار گذشته مجلس قابل مقایسه نیست و در مجلس دهم به نقطه عطف خود رسیده است.
/ /
مشاهده نظرات ( 0
۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۵ تير
ورود به ایمیل اختصاصی
ورود اعضا
نظرسنجی
/
Copyright © 2010-2011 DMK. All rights reserved.
Design By Dorsa portal
/